piątek, 27 stycznia 2023, imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Leader Orkiestra
02.03.2012.
Image

W ramach działania: Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju w zakresie Małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Gmina Szerzyny realizuje operację p.n.: „Ożywienie społeczno-kulturalne Gminy Szerzyny poprzez zorganizowanie warsztatów muzycznych oraz doposażenie orkiestry dętej w instrumenty muzyczne”.

Celem operacji jest poprawa jakości usług społeczno-kulturalnych w Gminie Szerzyny poprzez zakup instrumentów muzycznych i organizowanie warsztatów muzycznych.


W ramach operacji Beneficjent zakupi instrumenty muzyczne dla Orkiestry Dętej w Żurowej jak również zorganizuje 48 godzin warsztatów muzycznych dla co najmniej 10-cioro dzieci i młodzieży z terenów wiejskich. Warsztaty muzyczne pod przewodnictwem Kapelmistrza Orkiestry Dętej w Żurowej będą odbywały się w okresie od 8.03.2012 – 30.06.2012 r. po 12 godzin w miesiącu, w budynku remizy strażackiej w Żurowej.

Ogólna wartość operacji – 31 695,68 zł, w tym dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 18 038 zł.

/font
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny