wtorek, 28 września 2021, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Ogłoszenia
Zaproszenie do składania ofert 4.4.3 wrzesień 2018
05.09.2018.
Zaproszenie do składania ofert znajduje się tutaj

Wzór umowy do pobrania
 
Oczyszczacze powietrza z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego dla Gminy Szerzyny 2018
04.09.2018.
Image

Wójt Gminy Szerzyny Grzegorz Gotfryd składa wyrazy podziękowania Marszałkowi Województwa Małopolskiego Panu Jackowi Krupie za nieodpłatne przekazanie sprzętu w postaci 2 oczyszczaczy powietrza, które zapewnią lepsze samopoczucie i zdrowie naszych najmłodszych mieszkańców.

Oczyszczacze to kolejny krok w dyskusji o jakość powietrza w Gminie Szerzyny. Dzięki otrzymaniu niniejszego sprzętu, który pozwoli filtrować i oczyszczać powietrze dzieci  z Publicznych Przedszkoli w Szerzynach oraz Ołpinach, będą mniej narażone na wirusy i choroby.

 

Oczyszczacze powietrza zostały przekazane przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.Image
 
Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego sierpień 2018
30.08.2018.
Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego znajduje się tutaj
 
Warsztaty muzyczne i Muzyczny weekend w gminie szerzyny - koncert zespołu Masters październik 2018
24.08.2018.

WARSZTATY MUZYCZNE i MUZYCZNY WEEKEND W GMINIE SZERZYNY” - KONCERT ZESPOŁU MASTERS

W ramach realizowanej operacji pn. „Wzbogacenie oferty kulturalnej gminy Szerzyny poprzez realizację działań kulturalnych, wzmacniających kapitał społeczny Pogórza” mająca na celu wzbogacenie kapitału społecznego mieszkańców Pogórza poprzez realizację działań skierowanych do mieszkańców wsi i turystów, w dniach 17 i 18 sierpień 2018 r. w salach Wiejskiego Domu Kultury w Szerzynach (budynku należącym do GCKiCz w Szerzynach) odbyły się bezpłatne warsztaty muzyczne z dziedziny polskiej muzyki disco-polo dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Zajęcia prowadzone były przez instruktorów muzyki: Rafała Sokulskiego i Magdalenę Zając. Uczestniczyło w nich 20 osób zainteresowanych muzyką i poznaniem tajników gry na instrumentach wykorzystywanych w tworzeniu muzyki disco-polo. Prowadzący warsztaty – instruktorzy muzyki, przygotowali prezentację multimedialną dla młodzieży i przedstawili ją na spotkaniu. Po niej przeprowadzono warsztaty nauki gry. 19 sierpnia 2018 r. na zakończenie „Muzycznego weekendu w gminie Szerzyny” odbył się koncert zespołu Masters dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających ten teren. 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 1111
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny