piątek, 27 stycznia 2023, imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Konkurs Bezpieczna Małopolska 2017
17.08.2017.
Image


Konkurs Bezpieczna Małopolska 2017

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego

W dniu 28 lipca 2017 roku w Tarnowie, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego przekazał w sposób uroczysty włodarzom gmin z terenu powiatu tarnowskiego, umowy dotacji w ramach programu "Bezpieczna Małopolska 2017". W gronie Beneficjentów, którym Województwo Małopolskie udzieliło dofinansowania w 2017 roku znalazła się również Gmina Szerzyny.

W ramach tegorocznego programu "Bezpieczna Małopolska 2017" Województwo Małopolskie udzieliło pomocy finansowej z przeznaczeniem na zapewnienie gotowości bojowej jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Szerzyny w wysokości 17 744,00 zł. Z pomocy tej skorzystają jednostki OSP Swoszowa, OSP Czermna i OSP Ołpiny.

Dzięki udzielonej dotacji z budżetu Województwa Małopolskiego oraz środków z budżetu Gminy Szerzyny, zostanie zakupiona: pompa szlamowa 1200 l/min, węże tłoczne W-52 (35 szt), węże tłoczne W-75 (15 szt), zestawy odzieży ochronnej do działań bojowych (3 kpl), 2 szt aparatów powietrznych wraz z sygnalizatorami bezruchu. Zakupiony sprzęt poprawi stopień przygotowania operacyjnego jednostek OSP na terenie naszej gminy.

Informacja wraz z fotorelacją z przekazania umowy dotacyjnej, znajduje się na stronie: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/wspolpraca/malopolska-wspiera-strazakowochotnikow-z-subregionu-tarnowskiego

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny