czwartek, 06 października 2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Pomoc dla rodzin wielodzietnych
03.05.2015.
 Rusza II edycja programu "Pierwszy dzwonek" - dofinansowanie do zakupu podręczników oraz zakupu pomocy dydaktycznych dla dzieci. Gmina Szerzyny wspólnie z Województwem Małopolskim wesprze wielodzietne rodziny o niskich dochodach.

 

Wójt Gminy Szerzyny informuje, że rozpoczęła się II edycja projektu „PIERWSZY DZWONEK”. Rodziny posiadające troje i więcej dzieci, z których przynajmniej jedno jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej, a dochód miesięczny w rodzinie nie przekracza 684,00 zł na osobę, mogą ubiegać się o pomoc finansową na zakup podręczników lub pomocy edukacyjnych. Pomoc finansowa wyniesie do 150 zł na jedno dziecko.

 

Zainteresowane osoby prosi się o pilne składanie deklaracji w terminie do 15 maja 2015 r.  w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szerzynach. Wraz z deklaracją  należy dostarczyć dokumenty przedstawiające dochody rodziny /netto/ za miesiąc kwiecień 2015 r.

 

Deklaracja wraz z wzorem oświadczenia jest do pobrania w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej lub ze strony internetowej Urzędu Gminy.

Do pobrania:

 

 


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny