poniedziałek, 11 grudnia 2023, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
W Szerzynach obradował Zarząd Powiatowy OSP
28.04.2015.
 Po raz pierwszy w historii w Szerzynach obradował na wyjeździe Zarząd Powiatowy Związku OSP RP w Tarnowie. W spotkaniu wziął także udział Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie, kapelani: powiatowy i dekanalny strażaków, a także strażacy z terenu Powiatu Tarnowskiego.

 

Przed rozpoczęciem powiedzenia Goście zwiedzili Izbę Tradycji przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szerzynach oraz zapoznali się ze stanem wyposażenia sprzętowego miejscowej jednostki. Obradom Zarząd przewodniczył dh Kazimierz Sady - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Tarnowie. W posiedzeniu wziął udział st. bryg. Krzysztof Kurcz - Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie, dh Ksawery Stefańczyk - Członek Zarządu Głównego OSP. Honory gospodarza pełnił dh Grzegorz Gotfryd - Wójt Gminy Szerzyny a zarazem Członek Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego. Ponadto struktóry strażaków Gminy Szerzyny reprezentowali przedstawiciele Zarzadu Gminnego oraz jednostek KRSG z Szerzyn i Żurowej. 

W trakcie posiedzenia druhowie przyjęli sprawozdanie finansowe Związku za 2014 rok oraz informację o przebiegu kampani sprawozdawczej we wszystkich jednostkach na terenie Powiatu Tarnowskiego. Zapoznano się także z informacją o przebiegu i wynikach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarnicze.

Warto zaznaczyć, że kolejny duzy sukces odnieśli druhowie z Szerzyn w etapie wojewódzkim w Krakowie. I miejsce w grupie szkół podstawowej zajął dh Bartosz Filipak, natomiast II miejsce w grupie gimnazjów zajął dh Jakub Bochenek. W związku z tym obydwaj druhowie uzyskali awans do finału centralnego.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny