piątek, 09 grudnia 2022, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Posiedzenie Zarządu Gminnego OSP
26.04.2015.
 W ostatni czwartek obradował po raz trzeci w tej kadencji samorządowej Zarząd Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Szerzynach. W posiedzeniu, które odbyło się tym razem w Ołpinach wziął udział Wójt Gminy Grzegorz Gotfryd oraz nowo mianowany duszpasterz straży pożarnych dekanatu ołpińskiego ks. Kazimierz Pszeniczny – Proboszcz Parafii w Swoszowej.

 

Dekretem z dnia 24 marca br. Ks. Biskup Andrzej Jeż - biskup tarnowski mianował dotychczasowego proboszcza Parafii Swoszowa duszpasterzem strażaków. W trakcie posiedzenia druhowie z OSP Swoszowa wręczyli duszpasterzowi mundur strażacki.


Posiedzenie Zarządu Gminnego w głównej mierze poświęcone było m.in. przygotowaniom do gminnych obchodów uroczystości św. Floriana, które w tym roku odbędą się 13 czerwca 2015 r. w Żurowej. Dyskutowano również nad planowanym w dniu 28 czerwca br. Jubileuszem 140-lecia OSP w Ołpinach. Każda z jednostek przedstawiła sprawozdanie ze swojej działalności. W trakcie dyskusji Wójt Gminy odniósł się do potrzeb inwestycyjnych jednostek oraz planowanych prac remontowych i modernizacyjnych.

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny