poniedziałek, 24 czerwca 2024, imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Gospodarstwa agroturystyczne
AGROCZERMNA MAŁOPOLSKA
21.03.2012.

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w Czermnej, niedaleko lasu ciesząc się ciszą, prywatnością i ogromną dawką świeżego powietrza, którego tutaj nie zabraknie. Do dyspozycji gości gospodarstwo oferuje nowo wyremontowany dom wraz z otaczającym go sadem, idealnym na spokojny odpoczynek. Dodatkowo goście mogą korzystać z miejsca na ognisko (tzw. kamienny krąg) lub grilla, z dala od innych zabudowań mieszkalnych. Parter domu zajmuje duży salon z dużym stołem i krzesłami, połączony z w pełni wyposażonym z aneksem kuchennym, oraz łazienką z WC, umywalką, prysznicem i pralką automatyczną. Na poddaszu domku znajduje się sypialnia (z dużym dwuosobowym łóżkiem, jednoosobowym tapczanem, szafkami i komodą, telewizorem z DVD, oraz w razie potrzeby dostawianym dziecięcym łóżeczkiem), pokój dzienny oraz WC. Dom wykończony jest komfortowo i schludnie. Ogrzewany jest więc istnieje możliwość przyjazdu w okresie zimowym. W okresie letnim do dyspozycji gości jest duży rozkładany basen.


Kontakt:

38-245 Czermna 179

0 692 855 431

 
Ranczo pod Liwoczem
25.06.2008.

„Kiedy w piątek słońce świeci
serce mi do góry wzlata
Ze w sobotę wezmę plecak
W podróż do mojego świata
Słońce, góry wiatr i rzeka
Dla mnie w mieście jest za ciasno
Wśród pojazdów, kurzu, spalin
Ja w zieloną jadę ciszę
W ścieżki pełne polnych kwiatów”

Słowa piosenki można ożywić w przepięknym krajobrazie okolicy, którą poniżej przedstawię i do której serdecznie zapraszam. Cisza, spokój, las i rzeka a tuż obok przepiękne skałki piaskowe tworzące mikroklimat górski z daleka od miasta, hałasu zanieczyszczeń, ruchu. Taką naturalną przyrodę pragnę zachować w Czermnej pod górą Liwocz w województwie małopolskim, Okolice te stanowią atrakcyjne tereny pieszych wędrówek pasmem górskim Liwocza, ponad to Czermna posiada bogatą przeszłość z okresu II wojny światowej. W tym przepięknym zakątku Czermnej posiadam domek drewniany 2 pokojowy z kuchenką, łazienką i lodówką, miejsce na parking, ognisko w starym sadzie, które to lokum chętnie wynajmę na urlop, niedzielne wypady, wakacje, spotkania, pikniki rodzinne. Góra Liwocz wzniesiona 562m n.p.m. oddalona o 30 minut pieszej wędrówki a tam platforma z której widać kilkanaście kilometrów panoramy, oraz w Czermnej dwa przepiękne kościoły jeden zabytkowy z 1520 roku i sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, w którym obraz słynącej łaskami znany jest w okolicy i poza granicami kraju. Można rozbić namioty, zabrać ze sobą ulubione zwierzątko.

„Ranczo pod Liwoczem” to najlepsze miejsce na wyciszenie, naturalny wypoczynek, który polecam i serdecznie zapraszam.

Przeczytaj fragment pracy magisterskiej nt. naszego gospodarstwa - Kliknij tutaj! (PDF, 1MB)
Kontakt - rezerwacje
(014) 65 17 389 lub 694540112

Halina i Mieczysław Dudkowie

 
Gospodarstwo agroturystyczne "Paryja"
05.10.2007.

Gospodarstwo położone na terenie Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki. Teren urozmaicony przyrodniczo, kulturowo i architektonicznie.

Gospodarz proponuje wypoczynek w samodzielnym domu w którym przygotowano 4 miejsca noclegowe, łazienkę oraz kuchnię. W ofercie całodzienne wyżywienie, można również zakupić produkty żywnościowe w gospodarstwie i sąsiedztwie. Na terenie gospodarstwa miejsca parkingowe.

W obrębie gospodarstwa możliwość jazdy konnej. Tereny wokół domu to nieograniczona przestrzeń do zabaw i gier z miejscem na ognisko, a pobliski las obfituje w owoce runa leśnego.     

Kontakt:

Mieczysław Solarz
38-247 Ołpiny 512
tel. 692 756 540

Strona www:

 
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny